טעויות נפוצות בדיאטה - Studio be 1

טעויות נפוצות בדיאטה

  •  אכילת יותר מדי סוכר- כיום, אנו צורכים יותר סוכר ביום אחד מאשר הכמות שאבותינו צרכו בשנה. מדובר בסוכר אשר מתחבא בתוך החטיפים, המזון המהיר והמעובד. משמעות צריכת כמות זו של סוכר היא נפילת סוכר, עיכוב בירידה במשקל וחשוב יותר- פגיעה בבריאותנו.
  •  אי- אכילת מספיק ירקות ופירות.יש לאכול מינימום של 3 פירות ו-6 ירקות ביום. מחקרים מראים ש-90% מהבריטים סובלים ממחסור בוויטמין B. נתון זה מדגיש כיצד אנשים בעצם גוועים ברעב בזמן של עושר, זאת כיוון שהתזונה שלהם עשירה בקלוריות וענייה בערך תזונתי. כל זאת הודות לחטיפים, למזון המהיר, דרך הגידול של המזון בשילוב הרגלי אכילה שגויים וכך כולנו נשארנו ללא החומרים המזינים והנכונים שתורמים לבריאותנו. אנחנו נהיה בריאים כל עוד האוכל שנאכל יהיה בריא.
  • אסור לצאת מהבית מבלי שאכלתם משהו ומבלי שלקחתם אתכם משהו למקרה שתהיו רעבים. האוכל המוכן והתעשייתי אינו מיוצר בהליכי פיקוח טובים, ולכן אסור להסתמך על חטיפים כעל מקור לאנרגיה ולחומרים מזינים.
  •  אסור להתלונן שאימון משעמם אתכם. כולנו צריכים לעשות דברים משעממים בכדי להראות טוב: להתגלח, ללכת למספרה, שעווה. הסוד טמון בשינויי תמידי של השגרה: התאמן עם חבר שיכול לאתגר אותך, השתמש ביומן אימונים קבוע ונסה להעלות משקלים בזמן האימון, שלב שיעורים ופעילויות ספורטיביות אחרות בכדי לעורר את העניין- המשך כל הזמן לאתגר את גופך! מנסיוני הרב, רוב המתאמנים המתחילים לא עובדים קשה מספיק בכדי להשיג את מטרותיהם וכתוצאה מכך מאבדים עניין ומפסיקים להתאמן.
  • זכור שכל אחד יכול להוריד ממשקלו ומאחוז השומן ובכך לשפר את איכות חייו.

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מאמרים נוספים:

טיפים ומוטיבציה

הפעם בחרתי לתת לכם כמה טיפים לשמירת על מוטיבציה בשיגרת אימונים שלכם. אני מאמין גדול בתהליכים. לא בדרכי קיצור. לא משנה מה המטרות שלכם, תרשמו

למאמר המלא »

לפרטים והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם